Sports

Pluto un Siltumēna Lietuvā uzvar Latvijas čempionātā grupas braucienā

Sportacentrs 28. jūnijs, 14:47
Pluto un Siltumēna Lietuvā uzvar Latvijas čempionātā grupas braucienā

LETA. Mārtiņš Pluto un Kitija Siltumēna svētdien Panevēžā izcīnīja savus pirmos Latvijas čempiontitulus šosejas riteņbraukšanas grupas braucienā, bet Baltijas meistarsacīkstēs bija tālu no vadošajiem sportistiem.

Lasīt pilno rakstu avotā (Sportacentrs) →