Pluto un Siltumēna Lietuvā uzvar Latvijas čempionātā grupas braucienā
LETA. Mārtiņš Pluto un Kitija Siltumēna svētdien Panevēžā izcīnīja savus pirmos Latvijas čempiontitulus šosejas riteņbraukšanas grupas braucienā, bet Baltijas meistarsacīkstēs bija tālu no vadošajiem sportistiem.