Latvijā

VIDEO ⟩ Noskaidroti aktīvākie debatētāji Saeimā

TVNET 28. jūnijs, 17:30
VIDEO ⟩ Noskaidroti aktīvākie debatētāji Saeimā

Raidījums "Panorāma" apkopojis, cik darbīgi un aktīvi ir bijuši vēl esošās Saeimas deputāti. Apkopoti gan biežākie runātāji, gan iniciatīvu iesniedzēji.

"Panorāma" atlasījusi TOP 10 aktīvākos runātājus šajā Saeimā. Dati ir par laiku līdz 10. jūnijam, tagad šie skaitļi varētu būt nedaudz auguši, taču ainu tie parāda.

Absolūts līderis uzstāšanās ziņā ir Artūrs Butāns no Nacionālās apvienības (NA) – viņš kāpis tribīnē 381 reizi. Viņam seko ārpusfrakciju deputāte Viktorija Pleškāne – arī viņa bijusi aktīva ar 366 uzstāšanās reizēm.

Tālāk seko Edmunds Zivtiņš no "Latvija pirmajā vietā" - viņš uzstājies 329 reizes. Viņa partijas biedri ir visai aktīvi runātāji - šajā topā ir arī Ainārs Šlesers, kurš jau gadu vairs nav Saeimā, arī Linda Liepiņa un Ramona Petraviča.

Bet deputātu aktivitāte izpaužas ne tikai runājot, debatējot par vai pret kādiem jautājumiem, bet arī iesniedzot dažādas iniciatīvas - likumprojektus, lēmumprojektus, jautājumus un pieprasījumus. Šajā lauciņā aktīvākā partija ar krietnu atrāvienu ir "Apvienotais saraksts".

Lasīt pilno rakstu avotā (TVNET) →