Kultūra

Daugavas krastā svilina "The Prodigy" – meklē sevi un draugus fotogrāfijās

Delfi 28. jūnijs, 06:49
Daugavas krastā svilina "The Prodigy" – meklē sevi un draugus fotogrāfijās

Vasaras svelmei piešķilt vēl papildu karstumu – to 27. jūnija vakarā Daugavas krastā darīja britu elektroniskās mūzikas panki – grupa "The Prodigy", kas uzstājās Anderjsalā, brīvdabas pasākumu vietā "Wondersala". Uz koncertu bija pulcējušies vairāki tūkstoši cilvēku, sagaidot un pavadot mūziķus ar skaļām ovācijām un dejām. Cik karsta noskaņa valdīja Andrejsalā – fotogrāfijās iemūžināja "Delfi" fotogrāfs Patriks Pauls Briķis.

Grupas dibinātājs Liams Houlets un vokālists Maxim klausītājiem piedāvāja enerģijas pilnu šovu, kurā skanēja hitu zelta izlase: "Firestarter", "Breathe", "Voodoo People", "Smack My Bitch Up", "No Good (Start the Dance)" un citi.

Grupa Latvijā viesojusies vairākkārt. Taču šī bija otrā reize, kad "The Prodigy" Rīgā uzstājās bez ilggadējā vokālista Kīta Flinta, kurš aizgāja mūžībā 2019. gadā. Neraugoties uz pārmaiņām grupas sastāvā, koncerts apliecināja, ka apvienība joprojām spēj radīt jaudīgu atmosfēru un aizraut vairākas paaudzes elektroniskās mūzikas cienītāju.

Seko "Delfi" arī Instagram un YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Lasīt pilno rakstu avotā (Delfi) →