Greizsirdība uz Kailiju un jaunais albums. Ko vēl Madonna pastāstīja intervijā BBC
Popmūzikas karaliene Madonna pēdējās desmitgadēs intervijas sniedz reti un vairāk ar saviem faniem komunicē sociālajos medijos. Tāpēc viņas teju stundu ilgā saruna BBC ar žurnālistu Greiemu Nortonu ir ievērības cienīgs notikums. Intervija pirmizrādi piedzīvoja piektdien, 26. jūnijā, "BBC One" īpašajā raidījumā "Madonna & Graham", kas tika ierakstīts leģendārajā Londonas koncertvietā "Koko". Zvaigzne šajā intervijā atklāti runāja gan par savu jauno albumu ""Confessions II", gan ģimenes attiecībām un karjeru, kā arī deva mājienu par iespējamu uzstāšanos Glastonberijas festivālā.
Runājot par koncertplāniem, Madonna norādīja, ka pēc jaunā albuma reklamēšanas, nākamajā vasarā plāno "kaut ko lielāku". Kad Nortons vaicāja, vai runa varētu būt par uzstāšanos Lielbritānijā, dziedātāja noslēpumaini pasmaidīja un atteicās sniegt tiešu apstiprinājumu, tādējādi vēl vairāk pastiprinot baumas par iespējamu uzstāšanos Glastonberijas festivālā 2027. gadā. Jāatgādina, ka leģendārais festivāls šogad ir paņēmis pauzi un nenotiek, savukārt par nākamā gada norisi un programmu vēl nekādas informācijas nav.
Interesanti, ka intervijas laikā studijā negaidīti pievienojās Kailija Minoga . Sarunas laikā Madonna atzina, ka pirms gadiem jutusi greizsirdību pret austrāliešu popzvaigzni.
"Es biju mazliet greizsirdīga uz tevi, jo tu biji tik skaista. Man šķita, ka mans toreizējais vīrs Gajs Ričijs bija uz tevī ieskatījies, un domāju – es nekad nebūšu tik skaista kā Kailija," intervijā sacīja Madonna.